ПРОБНЕ ЗНО - 2020

У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Реєстрація охочих для участі в тесті триватиме у проміжок з 3 до 24 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти..

Відповідний наказ підписав виконувач обов'язків директора українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, повідомляє сайтУЦОЯО.

Сам тест з української мови та літератури вступники матимуть можливість скласти 21 березня. Іспит з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови (на вибір англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 28 березня.

Пробний тест не є обов’язковим для абітурієнтів, але як і в попередні роки – платним.

«Репетиція» іспиту проводиться з метою ознайомлення всіх охочих зі структурою тесту та процедурою складання загалом. Кожен зареєстрований учасник матиме можливість пройти пробний тест, попрактикуватись в заповненні бланків відповідей, отримати правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання; навчитися ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість складання одного тесту в 2019 році коливалася в діапазоні від 132 до 139 гривень. Різниця в ціні зумовлена регіоном проживання вступника. Про цінову вартість тестування в 2020 році повідомлять пізніше.

Матеріали сайту:

http://testportal.gov.ua/2019/10/10/probne-zno-2020-vidchujte-atmosferu-testuvannya/

/Files/images/probne_zno_2020.png

Кiлькiсть переглядiв: 281